Logo

Opineo.pl

Serwis Opineo.pl mocno propaguje zakupy w internecie. Zbiera i przekazuje opinie kupujących w celu zwiększenia bezpieczeństwa zakupów online. W krótkim okresie działalności stworzył jeden z największych serwisów z opiniami. Serwis jest w pełni niezależny od sklepu, czy porównywarki, co przekłada się na szeroki zakres sprzedaży, większą wiarygodność i liczbę kupujących wystawiających opinie.

Konfiguracja integracji z serwisem Opineo.pl

Przejdź do ADMINISTRACJA > Konfiguracja opinii o zamówieniach i towarach w panelu administracyjnym a następnie dodaj zintegrowany serwis z opiniami, wprowadź indywidualny identyfikator uid, który jest dostępny w panelu sklepu Opineo w zakładce Wysyłka ankiet (automatyczna). IdoSell będzie generował specjalny kod na stronach twojego sklepu i dane będą automatycznie trafiały do serwisu z opiniami.

Wskazówka

Włączając integrację z serwisem Opineo.pl zadbaj o to, żeby w ustawieniach panelu Opineo.pl podać prawidłową domenę sklepu, która jest aktywna w pasku adresowym przeglądarki podczas składania zamówienia.

Import opinii o towarach z Opineo.pl

W IdoSell masz możliwość pobierania treści opinii o towarach pozostawionych przez klientów w serwisie Opineo.pl. Atrakcyjność produktów wzrasta dzięki dodatkowym opiniom od zadowolonych kupujących.

Zaimportowane opinie wyświetlają się na karcie towaru w identyczny sposób jak zwykłe opinie, różnią się jedynie autorem, który zawsze widnienie jako Opineo.pl.

Import opinii z Opineo.pl na swoją stronę

W ustawieniach dotyczących Opineo.pl należy uzupełnić dane, których używasz do logowania się do serwisu Opineo.pl.
Opinie będą automatycznie pobierane do Twojego panelu IdoSell Shop. Dodatkowo masz możliwość wybrania, czy chcesz żeby takie opinie były automatycznie zatwierdzone, czy chcesz je weryfikować.

Same opinie pobierane są raz w tygodniu, w nocy z poniedziałku na wtorek. Opineo dostarcza opinię z danego tygodnia po dwóch tygodniach.

Przykładowo, opinie wystawione w tym tygodniu Opineo zwróci za 2 tygodnie.

Nie wszystkie opinie widoczne na stronie są dostępne przez API. Do sklepu będą przesyłane opinie o towarach zweryfikowane przez obsługę serwisu Opineo.pl.

Uwaga

Jako autor opinii widnieje Opineo.pl gdyż w taki sposób jest nam zwracany autor i nie możemy w żaden inny sposób wyświetlić autora opinii.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell