Logo

Usługa White-Label

IdoSell to uznana marka na polskim rynku e-commerce. Graficzny znak w stopce jest rozpoznawalny wśród klientów sklepów i wszystkich firm związanych z e-commerce. Jednakże jeśli chcesz usunąć logo IdoSell, możesz włączyć usługę White-Label.

Znak Sklep oparty o IdoSell ma na celu poinformowanie, kto odpowiada za obsługę techniczną sklepu i - w związku ze skalą naszych działań - jest świetnie rozpoznawanym znakiem towarowym. Klient, który raz dokonał zakupów w sklepie IdoSell, nie będzie miał kłopotów ze złożeniem zamówienia w każdym kolejnym sklepie opartym o nasze oprogramowanie. W zakupach sieciowych duży wpływ na decyzję klienta ma zaufanie do sprzedawcy. Znak Sklep oparty o IdoSell jest dodatkowym atutem zwiększającym zaufanie do sklepu, ponieważ każda firma otwierająca sklep IdoSell musi dostarczyć dokumenty firmy, a ponadto nieaktywne sklepy, które przestają opłacać abonament, są zamykane, uniemożliwiając internautom złożenie zamówień bez pokrycia. Jedna z 2 wersji tego logo, które ustawimy dla ciebie bezpłatnie, dostosowywana jest formą graficzną do wyglądu twojej strony. Dodatkowo, poza projektami graficznymi, znak pojawia się także na dokumentach drukowanych, takich jak faktury, wystawionych w IdoSell.

Znak Sklep oparty o IdoSell jest zawsze dodawany do projektów przygotowywanych przez grafików IdoSell. W przypadku grafik dostarczanych przez państwa, należy uwzględnić ten znak w projekcie lub zostanie on dodany na etapie kodowania w wybranym przez nas miejscu.

Jeżeli jednak chcesz usunąć znak Sklep oparty o IdoSell ze swojego sklepu oraz wydruków, meta, aukcji i innych elementów jakie generuje nasz system, wystarczy, że włączysz usługę White-Label w MODERACJA > Wygląd sklepu > Logo, top i inne elementy strony > nazwa sklepu > Logo "Powered by IdoSell Shop" w stopce - zmiana lub usunięcie przez opcję White-Label.

Zmiana logotypu Idosell i usługa White-Label

Poprzez usługę możesz również ustawić znak w innym rozmiarze lub formie graficznej, którą akurat uznasz za najlepszą dla swojej strony. Dzięki usłudze White-Label możesz praktycznie kompletnie ukryć dla osób postronnych informację, z jakiego systemu korzystasz do obsługi swojego sklepu internetowego. Usługa White-Label jest usługą dodatkowo płatną i została szczegółowo opisana w cenniku.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell