Logo

Stripe

Uruchomienie Stripe


Do przyjmowania płatności potrzebujesz własnego konta Stripe - musisz je skonfigurować w panelu administracyjnym swojego sklepu. W tym celu udaj się do modułu ADMINISTRACJA > Płatności i waluty > Konfiguracja płatności i w wybranym profilu płatności wybierz zakładkę Stripe.

Jeżeli nie masz skonfigurowanych żadnych kont Stripe, kliknij link konfiguracji. Zostaniesz przeniesiony na stronę konfiguracji kont Stripe. Żeby skonfigurować nowe konto, kliknij przycisk Dodaj nowe konto Stripe.

Po kliknięciu przycisku Dodaj nowe konto Stripe przejdziesz do serwisu Stripe, w którym zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto, bądź przejdziesz krótką procedurę rejestracji nowego konta.

Po dodaniu konta i wykonaniu wszystkich kroków - włącznie z potwierdzeniem swojego adresu e-mail - będziesz mógł skorzystać z konta podczas konfiguracji profilu płatności.

Dodanie nowego konta Stripe

Jeśli posiadasz już konto w Stripe to wystarczy, że będziesz zalogowany do konta w Stripe, żeby podczas podłączania konta w panelu administracyjnym IdoSell było możliwe wskazanie wybranego utworzonego w Stripe konta.

Lista obsługiwanych form płatności za pomocą Stripe

Integracja ze Stripe to nie tylko możliwość płacenia za pomocą płatności kartowych, ale również płatności lokalne, czyli najpopularniejsze płatności dostępne w wybranych krajach kupującego.

FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell