Logo

Przelewy24

Konfiguracja integracji z Przelewy24 (P24)

W wybranym profilu płatności wystarczy skonfigurować dane dostępowe dla Przelewy24 i przełączyć obsługę płatności na Przelewy24. 

W tym celu wejdź w Admnistracja > Płatności i waluty > Konfiguracja płatności, Przejdź do zakładki Płatności kartowe bądź Płatności PayByLink i BLIK i kliknij w opcję konfiguruj dostępną przy systemie obsługującym płatności, w tym przypadku Przelewy24. 

Wprowadź dane dostępowe, uzyskane od Przelewy24: 

Uzupełnienie danych dostępowych Przelewy24

Zweryfikuj dane poprzez przyciski sprawdź konfigurację klucza API i sprawdź konfigurację klucza CRC w konfiguracji płatności. Jeśli obie weryfikacje są poprawne, zapisz zmiany. 

  • Jeśli przed zapisaniem konfiguracji Przelewy24, przy próbie sprawdzenia klucza API oraz klucza CRC pojawi się komunikat z błędem na czerwono - system może nie zapisać konfiguracji. Po kliknięciu zapisz i odświeżeniu strony, nadal konfiguracja będzie pusta. Dane więc muszą być poprawne.  

  • Jeśli zwraca błąd - zweryfikuj wprowadzone dane. 

  • Jeśli zwraca błąd z adresem IP przy kluczu API - uzupełnij po stronie Przelewy24 adres IP. Adres uzyskasz w dziale ADMINISTRACJA > System > Zarządzanie domenami lub wpisz w terminalu nslookup nazwadomeny.pl.  

Dla każdej waluty możesz osobno skonfigurować połączenie z Przelewy24: 

Konfiguracja połączenia Przelewy24

Uruchomienie zwrotów cash back dla Przelewy24

Do korzystania ze zwrotów cash back niezbędne jest uruchomienie po stronie Przelewy24 dwóch metod (domyślnie wyłączonych). Poproś Support Przelewy24 o włączenie metod TrnRefund oraz Refund był na twoim koncie.

FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell