Logo

1but.pl

Panel IdoSell posiada wbudowana integrację z 1but.pl i jest to integracje dwukierunkowa, umożliwiająca wystawianie ofert oraz pobieranie i obsługę zamówień.

Instrukcja konfiguracji

1.Żeby dołączyć do grona sprzedawców wystarczy, że uzupełnisz i wyślesz formularz zgłoszeniowy na stronie 1but.pl. Po podpisaniu umowy otrzymujesz dedykowanego dla ciebie opiekuna, który wyjaśni jak postępować dalej.

2.W panelu IdoSell przechodzimy do MARKETING I INTEGRACJE > Marketplace > wybierany sklep > Wybierz > Ustawienia > Włączamy aktywność integracji > Aktywny – TAK.

Włączanie aktywności konta 1but.pl

3.Pobieramy Login np. But1PLMarketplacePl1 (cyfra na końcu oznacza id sklepu w panelu) oraz hasło i przekazujemy do opiekuna na 1but.pl.

4.Wprowadzamy, własne ustawienia w Ustawienia oferty generowanej dla serwisu czyli jakie towary zostaną przekazane do 1but.pl.

5. Dostosowujemy towary do integracji. Może w tym pomóc narzędzie dostępne w TOWARY > Centrum informacji o towarach > Dostosować towary do integracji z porównywarkami cen, pasażami i katalogami > 1but.pl - [popraw]

7.Po poprawnym połączeniu i uzyskaniu potwierdzenia od 1but.pl możesz rozpocząć eksport towarów. Eksport towarów możesz włączyć pojedynczo na karcie towaru w zakładce Serwisy sprzedażowe lub masowo z listy towarów.

Funkcje i możliwości integracji

Pobieranie oferty przez 1but.pl

Pobieranie feedu produktowego odbywa się z inicjatywy 1but.pl i pobierane jest to średnio co godzinę.

Pobieranie i obsługa zamówień

Zamówienia są przekazywane przez API przez 1but.pl i wykonuje się to w tym samym momencie, w którym składane jest zamówienie.

Aktualizacja stanów magazynowych

Aktualizacja stanów wykonywana jest przez feed produktowy co 1 godzinę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell