Logo

Weryfikacja konta do wypłat

W celu podpięcia konta bankowego do panelu klienta należy w pierwszej kolejności wykonać przelew weryfikacyjny. Obecnie weryfikacja konta odbywa za pomocą wpłaty w BOK > Wpłaty > Ustawienia wypłat > wykonaj przelew weryfikacyjny. Weryfikacja konta musi odbyć się poprzez przelew bezpośredni, inaczej konto nie będzie mogło być podpięte (nie może odbywać się poprzez pośrednika płatności PayU itp.)

Prosimy dokonać przelewu wedle poniższych wskazówek:

  • Przelew weryfikacyjny może wynosić przykładowe 1 PLN. Dane z panelu i dane z przelewu musza się zgadzać i musi odbyć się to normalnym, bezpośrednim (bez pośrednika płatności) przelewem. Niezgodność danych bądź szybki przelew nie zaksięgują konta. Ważny jest też tytuł przelewu widoczny podczas wykonywania przelewu weryfikacyjnego, będący ciągiem znaków automatycznie przypisujący konto.

  • Zmiany lub wyboru konta po jego dodaniu dokonać można panelu administracyjnym, w BOK, w zakładce Wpłaty > Ustawienia wypłat > zmień konto i zatwierdzając numerem PIN.

  • Weryfikacja konta standardowo odbywa się w sposób automatyczny do 48 godzin. Jeżeli jednak konto nie zaksięgowało się w tym czasie, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w załączniku do komunikatu. Postaramy się pilnie zweryfikować zgłoszenie i podpiąć konto ręcznie.

  • Po dodaniu i potwierdzeniu konta numerem PIN pojawi się prawidłowa prowizja. Wcześniej widoczna jest najwyższa możliwa prowizja np. dla banków zagranicznych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell