Logo

Plany abonamentowe i procedura migracji

Abonament składa się z dwóch części:

  • płatnego z góry abonamentu,

  • dodatkowych opłat za przekroczenie limitów przypisanych do konkretnych planów abonamentowych. Opłaty są naliczane na bieżaco po przekroczeniu poszczególnych limitów.

W zależności od dodatkowych usług mogą pojawić się również dodatkowe opłaty np. za aktywację i abonament dodatkowych sklepy w panelu, aktywowanie i używanie modułu B2B itp.

Wszystkie obowiązkowe i potencjalne opłaty są aktualne z obowiązującym cennikiem .

Rodzaje planów abonamentowych

Klienci mają do dyspozycji 5 planów abonamentowych.

W nowej ofercie znajdują się:

  • Najniższy plan Start bez opłat za transakcje i z atrakcyjną stawką płatności IdoPay – optymalny dla małych biznesów.

  • Plany Business i Expert z niższymi opłatami funkcjonalnymi i transakcyjnymi oraz jeszcze niższymi stawkami IdoPay - optymalne dla średnich i dużych biznesów.

  • Plan Enterprise z większością opłat funkcjonalnych w pakiecie za 0 PLN i jeszcze niższymi, niż w poprzednich planach, opłatami transakcyjnymi - optymalny dla dużych biznesów, by zwiększać sprzedaż, korzystając z całego wachlarza naszych usług dodatkowych.

  • Nowy plan Individual o negocjowalnej stawce, ze wszystkimi funkcjonalnościami za 0 PLN, najniższymi opłatami za transakcje i dodatkowymi usługami (m.in. dedykowanym opiekun e-commerce). Jest to plan dla najbardziej wymagających, z wieloma możliwościami elastycznego dostosowania rozwiązań do twoich potrzeb, o skali biznesu nie mniejszej niż 10 000 zamówień miesięcznie.

Procedura migracji pomiędzy planami abonamentowymi

Gdy już jesteś naszym klientem i jesteś na planie Start, Business lub Expert, możesz sam zmieniać abonament na inny. Możesz to wykonać z poziomu BOK czyli Biura Obsługi Klienta. Wystarczy, że wybierzesz w swoim panelu BOK > Twoje konto > Abonament i przystąpisz do dalszych kroków.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że samodzielna migracja na niższy plan abonamentowy pomiędzy tymi planami może być wykona raz na pół roku. Jeśli w tym okresie zajdzie potrzeba zmiany planu to może się okazać, że jest konieczny kontakt z Supportem, żeby została przeprowadzona weryfikacja limitów i możliwości migracji. Prosimy o utworzenie komunikatu do Supportu w celu weryfikacji.

Jeśli chcesz migrować z dowolnego planu abonamentowego na plan Enterprise/Individual, lub z tych planów na niższy, to nie wykonasz tego z poziomu BOK. Migracja musi być zaplanowana i jest wykonywana przez dział administratorów - prosimy więc o utworzenie komunikatu w tej sprawie. Na stronie znajdziesz porównanie wszystkich planów abonamentowych w formie tabelarycznej, która pozwoli ci dokładniej wybrać optymalny plan abonamentowy.

FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?Skontaktuj się z Działem Wsparcia

Przejdź do Biura Obsługi Klienta i skontaktuj się z ekspertami IdoSell